Cinemedya Yapım, alanında tecrübeli ekibi, gelişmiş makine ve ekipmanları ile ürün ve hizmetlerinizi anlatan fotoğraf ve film çekimlerinde de sizinle birlikte...

info@cinemedya.com.tr
0212 924 41 85

CiNEMEDYA

  • Misyonumuz
  • Vizyonumuz
  • Tarihçe
Müşterilerimize mümkün olan en düşük fiyatlar, mevcut en iyi seçimler ve azami derecede bir kolaylık sunmak için çalışıyoruz.
Müşterilerimizin sinema sektöründe her türlü isteklerini karşılayabilmek ve bu doğrultuda müşteri merkezli bir şirket olmak.
Cinemedya 2016 yılında İstanbul'da kurulan şirketimiz; sinema filmleri, video ve tv programları, tanıtım filmleri, reklam filmleri, prodüksiyon, medya planlama ve satın alma konularında hizmet vermektedir.
Cinemedya Yapım Tic. Ltd. Şti. 2016 yılında Sinema Filmi, Video ve Televizyon Programları (belgesel yapımcılığı dahil) Yapım faaliyetlerinde bulunmak üzere İstanbul’da kurulmuştur. Cinemedya günümüze kadar bir çok Tanıtım Filmi, Klip, Reklam Filmi çekimlerinin yanı sıra TRT Avaz için '' Vefa ile Sazlı Semaver'' TRT Belgesel için “Zor Adam Zamana Karşı” Kanal 26 için “Bu Şehrin Yıldızları” Şirketin Youtube kanalında yayınlanmak üzere “İntikam Peşinde” dizisi ve “Kral Midas’ın Hazinesi” uzun metraj Sinema Filmi, şuanda da ''Soluk ''adlı TV Dizi çekim hazırlıkları devam etmekte olup, tüm bu yapımlara imzasını atmıştır.
0
Proje Tamamlandı
0
AKTİF MÜŞTERİ
0
MUTLU MÜŞTERİ
0
YILLIK DENEYİM

iŞ HAYATINDA HERŞEY BİR EKİP İLE YAPILIR. UZMAN EKİBİMİZ SAYESİNDE HİZMETİNİZDEYİZ.